Unikalne rozwiązania finansowe dla firm
strona głowna / przedsiębiorstwa / doradztwo dla firm / Unikalne rozwiązania finansowe dla firm

Unikalne rozwiązania finansowe dla firm

W swojej działalności koncentrujemy się przede wszystkim na tworzeniu indywidualnych, dopasowanych do potrzeb rozwiązań finansowych dla przedsiębiorstw różnej wielkości. Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważny jest rozwój oraz bieżąca działalność każdego podmiotu gospodarczego, dlatego też na co dzień kreujemy nowoczesne, często innowacyjne rozwiązania niezbędne dla funkcjonowania każdej firmy. Koncepcje, które wdrażamy oparte są o szeroki zakres wiedzy naszych doradców, ich doświadczenia, a także ogromny wachlarz produktów finansowych oferowanych przez instytucje finansowe działające na obszarze Europy.

Nasz potencjał w Państwa firmie

Podczas pracy wykonywanej na rzecz firmy staramy się przede wszystkim zrozumieć potrzeby oraz poznać specyfikę Państwa biznesu. Zanim doradca przystąpi do tworzenia rozwiązania gromadzi informacje i ustala fakty, ponieważ to one odzwierciedlają bieżącą sytuację podmiotu gospodarczego. Po zgromadzeniu niezbędnych danych, przeprowadzeniu dogłębnej analizy nasi specjaliści tworzą koncepcje dopasowaną do Państwa potrzeb. Gotowe rozwiązanie oraz opcje alternatywne są prezentowane podczas spotkania i jeżeli uzyskają aprobatę są wdrażane w przedsiębiorstwie.

Opieka doradcy

Zawarcie umowy o finansowanie czy też podjęcie decyzji o lokowaniu aktywów to początek współpracy, jaką oferujemy naszym Klientom. Pojawiające się nowe idee, rozwiązania i produkty, a przede wszystkim nowe potrzeby naszych Klientów inspirują nas do działania, bowiem proces doradczy to nie tylko stworzenie koncepcji ale także gotowość do podjęcia w każdej chwili działań zmierzających do modyfikacji wcześniej wdrożonych rozwiązań.

Nasze standardy

Obiektywizm. W stosunkach z Klientami doradca traktuje każdą powierzoną mu sprawę indywidualnie, poszukując często nieszablonowych rozwiązań. Proponowane koncepcje są tworzone na podstawie obiektywnej analizy, są zawsze racjonalne i uwzględniają przede wszystkim dobro Klienta.
Bezpieczeństwo i dyskrecja. Wszystkie informacje (między innymi: dane finansowe, handlowe, organizacyjne, techniczne oraz informacje zawierające dane osobowe) przekazane przez Klienta w celu przeprowadzenia procesu doradczego, a także po jego zakończeniu posiadają status informacji objętych klauzulą poufności.
Nadzorowanie i wsparcie procesu doradczego. Osobisty doradca finansowy to profesjonalista pozostający zawsze do dyspozycji Klienta. Jednak w celu nieustannego podwyższania jakości naszych usług wszystkie czynności wykonywane na rzecz Klienta są monitorowane przez menadżerów posiadających wieloletnie doświadczenie poparte wieloma sukcesami. Doradcy posiadają również możliwość konsultowania efektywności i poprawności wdrażanych rozwiązań z ekspertami zajmującymi się zagadnieniami związanymi z doradztwem prawnym i podatkowym, a także bankowością korporacyjną i inwestycyjną.

Zastrzeżenia prawne
Axperia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje i zastrzega, że dane oraz opisy usług i produktów zawarte w niniejszym serwisie internetowym nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, mają charakter informacyjny, nie stanowią również porad inwestycyjnych. W celu otrzymania szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod numerami telefonów 0 801 080 240, 022 826 09 02 lub wypełnienie formularza kontaktowego w celu umówienia się na spotkanie. Axperia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie posiada licencji na prowadzenie działalności maklerskiej oraz zarządzania aktywami, nie jest również instytucją bankową. Axperia Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym serwisie bez uprzedzenia. Wszelkie prawa do zawartości serwisu internetowego, zarejestrowanych znaków, nazw handlowych i innych praw są zastrzeżone. Żadna część serwisu internetowego nie może być wykorzystywana w części lub w całości w celach komercyjnych bez pisemnej zgody firmy Axperia i podmiotów współpracujących.

2003 - 2008 Axperia
Copyright © Adimo - strony internetowe.

Finansowanie firm i inwestycji, kredyty dla firm, kredyty i pożyczki Warszawa