Prywatny kredyt inwestycyjny
strona głowna / klienci prywatni / finansowanie / Prywatny kredyt inwestycyjny

Prywatny kredyt inwestycyjny

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu prywatny kredyt inwestycyjny, za pomocą którego można finansować zakup różnej klasy aktywów, które w przyszłości mogą przynieść atrakcyjny zysk. Dźwignia finansowa jaką możecie Państwo wykorzystać daje możliwość uzyskania dużo bardziej atrakcyjnych zwrotów z inwestycji niż w przypadku angażowania własnych środków. Kredytem inwestycyjnym można finansować zakup dowolnej klasy aktywów, począwszy od zakupu jednostek uczestnictwa w funduszach inwestycyjnych poprzez zakup produktów strukturyzowanych, kończąc na inwestowaniu w sztukę. Dla wszystkich osób, które już inwestują stworzyliśmy możliwość uzyskania pożyczki na dowolny cel, której zabezpieczeniem będą posiadane aktywa.

Kredytem możecie Państwo finansować

Zakup dowolnej klasy aktywów.

Wysokość kredytu

Minimalna wysokość kredytu wynosi 100 000 zł. Maksymalna kwota nie jest określona

Okres kredytowania, forma spłaty
Możecie Państwo rozłożyć spłatę kredytu nawet na okres 60 miesięcy. Kredyt może być spłacany w równych lub malejących, kapitałowo-odsetkowych ratach miesięcznych.

Wkład własny

Do kwoty 700 000 nie jest wymagany. Powyżej kwoty 700 000 zł. ustalany jest indywidualnie w oparciu o rodzaj inwestycji oraz zdolność kredytową.

Waluty

Kredyt może być udzielany w złotych polskich lub indeksowany we frankach szwajcarskich, euro, oraz dolarach amerykańskich. Istnieje możliwość wielokrotnej zmiany waluty kredytu w trakcie spłaty.

Dodatkowe korzyści

  • krótki czas realizacji transakcji,
  • prosta procedura,

Zabezpieczenia

  • weksel,
  • zastaw na aktywach.

Zastrzeżenia prawne
Axperia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje i zastrzega, że dane oraz opisy usług i produktów zawarte w niniejszym serwisie internetowym nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, mają charakter informacyjny, nie stanowią również porad inwestycyjnych. W celu otrzymania szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod numerami telefonów 0 801 080 240, 022 826 09 02 lub wypełnienie formularza kontaktowego w celu umówienia się na spotkanie. Axperia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie posiada licencji na prowadzenie działalności maklerskiej oraz zarządzania aktywami, nie jest również instytucją bankową. Axperia Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym serwisie bez uprzedzenia. Wszelkie prawa do zawartości serwisu internetowego, zarejestrowanych znaków, nazw handlowych i innych praw są zastrzeżone. Żadna część serwisu internetowego nie może być wykorzystywana w części lub w całości w celach komercyjnych bez pisemnej zgody firmy Axperia i podmiotów współpracujących.

2003 - 2008 Axperia
Copyright © Adimo - strony internetowe.

Finansowanie firm i inwestycji, kredyty dla firm, kredyty i pożyczki Warszawa