strona głowna / Prywatność

Prywatność

Nasza firma zatrudnia tylko kompetentnych i dyskretnych pracowników, którzy przestrzegają zasad poufności. Miejsce, w którym przyjmowani są Klienci to doskonale zlokalizowany budynek o wysokim standardzie zapewniający komfort oraz dyskrecję. Wszystkie informacje przekazywane przez Państwa w ramach realizowanych transakcji mają status informacji poufnych i są chronione prawem. Ta zasada skutecznie zabezpiecza Państwa interesy oraz prywatność.
Informacje przesyłane do naszej firmy za pomocą formularza kontaktowego podlegają ochronie na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Wysyłając zgłoszenie za pomocą formularza wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych w celach marketingowych.

Zastrzeżenia prawne
Axperia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje i zastrzega, że dane oraz opisy usług i produktów zawarte w niniejszym serwisie internetowym nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, mają charakter informacyjny, nie stanowią również porad inwestycyjnych. W celu otrzymania szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod numerami telefonów 0 801 080 240, 022 826 09 02 lub wypełnienie formularza kontaktowego w celu umówienia się na spotkanie. Axperia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie posiada licencji na prowadzenie działalności maklerskiej oraz zarządzania aktywami, nie jest również instytucją bankową. Axperia Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym serwisie bez uprzedzenia. Wszelkie prawa do zawartości serwisu internetowego, zarejestrowanych znaków, nazw handlowych i innych praw są zastrzeżone. Żadna część serwisu internetowego nie może być wykorzystywana w części lub w całości w celach komercyjnych bez pisemnej zgody firmy Axperia i podmiotów współpracujących.

2003 - 2008 Axperia
Copyright © Adimo - strony internetowe.

Finansowanie firm i inwestycji, kredyty dla firm, kredyty i pożyczki Warszawa