Pożyczka hipoteczna
strona głowna / klienci prywatni / finansowanie / Pożyczka hipoteczna

Pożyczka hipoteczna

Jeżeli posiadacie Państwo nieruchomość mieszkalną i chcecie uzyskać wysoką kwotę pożyczki na dowolny cel, pożyczka hipoteczna jest idealnym rozwiązaniem. Nasz propozycja to przede wszystkim dobra alternatywa wobec kredytu gotówkowego, który jest udzielany na krótszy okres - zazwyczaj do 60 - 84 miesięcy, a jego oprocentowanie jest wyższe. Pożyczka hipoteczna może być również indeksowana w walutach obcych.

Przeznaczenie pożyczki

Środki pieniężne z tytułu zaciągniętej pożyczki można przeznaczyć na dowolny cel.

Wysokość pożyczki

Minimalna wysokość pożyczki wynosi 250 000 zł. lub równowartość tej kwoty w innych walutach. Maksymalna kwota nie jest określona - nie może być ona wyższa niż wartość rynkowa nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie.

Okres kredytowania, forma spłaty

Maksymalny okres trwania umowy kredytowej to 30 lat. Pożyczka może być spłacana w równych lub malejących, kapitałowo-odsetkowych ratach miesięcznych.

Waluty

Pożyczka może być udzielana w złotych polskich lub indeksowana w takich walutach jak frank szwajcarski, euro, dolar amerykański lub funt brytyjski. Istnieje możliwość wielokrotnej zmiany waluty kredytu w trakcie spłaty.

Oprocentowanie

Pożyczka hipoteczna pomimo takiego samego przeznaczenia jak kredyt gotówkowy charakteryzuje się dużo niższym oprocentowaniem na które składa się międzybankowa stopa procentowa WIBOR/LIBOR/EURIBOR + marża banku.

Dodatkowe korzyści

  • krótki czas realizacji transakcji,
  • prosta procedura,
  • możliwość negocjowania marży,

Zabezpieczenia

Zabezpieczeniem pożyczki jest hipoteka na nieruchomości należącej do Klienta lub osoby trzeciej.

 

Zastrzeżenia prawne
Axperia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje i zastrzega, że dane oraz opisy usług i produktów zawarte w niniejszym serwisie internetowym nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, mają charakter informacyjny, nie stanowią również porad inwestycyjnych. W celu otrzymania szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod numerami telefonów 0 801 080 240, 022 826 09 02 lub wypełnienie formularza kontaktowego w celu umówienia się na spotkanie. Axperia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie posiada licencji na prowadzenie działalności maklerskiej oraz zarządzania aktywami, nie jest również instytucją bankową. Axperia Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym serwisie bez uprzedzenia. Wszelkie prawa do zawartości serwisu internetowego, zarejestrowanych znaków, nazw handlowych i innych praw są zastrzeżone. Żadna część serwisu internetowego nie może być wykorzystywana w części lub w całości w celach komercyjnych bez pisemnej zgody firmy Axperia i podmiotów współpracujących.

2003 - 2008 Axperia
Copyright © Adimo - strony internetowe.

Finansowanie firm i inwestycji, kredyty dla firm, kredyty i pożyczki Warszawa