Planowanie i doradztwo
strona głowna / klienci prywatni / planowanie i doradztwo / Planowanie i doradztwo

Planowanie i doradztwo

Marzenia są punktem wyjścia do osiągnięcia sukcesu w przyszłości. Najpierw pojawia się idea, wyobrażenie i wizja tego, co chcemy osiągnąć. Później nadchodzi czas podjęcia decyzji - następnie realizacja planu. Dostosowujemy się do Państwa potrzeb, uwzględniamy priorytety, osobowość, styl życia - tworzymy nowe możliwości. Pomagamy dokonać odpowiedniego wyboru - nasza praca to tworzenie rozwiązań przynoszących korzyści.
Z naszym doradcą możecie Państwo porozmawiać między innymi o zapewnieniu sobie i swoim spadkobiercom dochodów zapewniających komfort w przyszłości, powiększeniu oszczędności i ich ochronie także w czasach dekoniunktury, a także o planowaniu podatkowym. Nasz doradca służy swoją wiedzą również osobom przedsiębiorczym, które chciałyby stworzyć i sfinansować własną firmę, która może okazać się najlepszą formą inwestycji.

Zastrzeżenia prawne
Axperia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje i zastrzega, że dane oraz opisy usług i produktów zawarte w niniejszym serwisie internetowym nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, mają charakter informacyjny, nie stanowią również porad inwestycyjnych. W celu otrzymania szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod numerami telefonów 0 801 080 240, 022 826 09 02 lub wypełnienie formularza kontaktowego w celu umówienia się na spotkanie. Axperia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie posiada licencji na prowadzenie działalności maklerskiej oraz zarządzania aktywami, nie jest również instytucją bankową. Axperia Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym serwisie bez uprzedzenia. Wszelkie prawa do zawartości serwisu internetowego, zarejestrowanych znaków, nazw handlowych i innych praw są zastrzeżone. Żadna część serwisu internetowego nie może być wykorzystywana w części lub w całości w celach komercyjnych bez pisemnej zgody firmy Axperia i podmiotów współpracujących.

2003 - 2008 Axperia
Copyright © Adimo - strony internetowe.

Finansowanie firm i inwestycji, kredyty dla firm, kredyty i pożyczki Warszawa