Nowe przedsięwzięcia
strona głowna / klienci prywatni / planowanie i doradztwo / Nowe przedsięwzięcia

Nowe przedsięwzięcia

Marzeń o założeniu własnej firmy nie można realizować tylko w oparciu o dobry pomysł. Potrzebne są również środki finansowe w odpowiedniej wysokości, które będą niezbędne na pokrycie nakładów inwestycyjnych oraz wyposażenie nowopowstającego przedsiębiorstwa w kapitał obrotowy. Do odniesienia przez Państwa sukcesu przyczyni się także precyzyjnie stworzony biznes plan nowego przedsięwzięcia, który będzie wyznaczał odpowiedni kierunek Państwa działaniom oraz przekona kredytodawcę do udzielenia finansowania.
Specjalnie z myślą o osobach przedsiębiorczych stworzyliśmy w ramach naszej firmy zespół, który zajmuje się doradztwem w zakresie powoływania, określania strategii oraz finansowania nowych przedsiębiorstw. Nasi eksperci pomogą Państwu wybrać odpowiedni kierunek rozwoju, zdynamizują działania oraz będą reprezentowali Państwa interesy przed instytucją finansującą.

Zastrzeżenia prawne
Axperia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje i zastrzega, że dane oraz opisy usług i produktów zawarte w niniejszym serwisie internetowym nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, mają charakter informacyjny, nie stanowią również porad inwestycyjnych. W celu otrzymania szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod numerami telefonów 0 801 080 240, 022 826 09 02 lub wypełnienie formularza kontaktowego w celu umówienia się na spotkanie. Axperia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie posiada licencji na prowadzenie działalności maklerskiej oraz zarządzania aktywami, nie jest również instytucją bankową. Axperia Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym serwisie bez uprzedzenia. Wszelkie prawa do zawartości serwisu internetowego, zarejestrowanych znaków, nazw handlowych i innych praw są zastrzeżone. Żadna część serwisu internetowego nie może być wykorzystywana w części lub w całości w celach komercyjnych bez pisemnej zgody firmy Axperia i podmiotów współpracujących.

2003 - 2008 Axperia
Copyright © Adimo - strony internetowe.

Finansowanie firm i inwestycji, kredyty dla firm, kredyty i pożyczki Warszawa