strona głowna / Nasz potencjał

Nasz potencjał

Wierzymy w ludzi - w ich siłę, intelekt, kreatywność, zdobyte doświadczenie, pasję oraz zaangażowanie. W dużej mierze to właśnie dzięki utalentowanym pracownikom i współpracownikom, możemy sprostać potrzebom naszych Klientów i mówić o sukcesie jaki odnosimy od wielu lat. Nasi pracownicy to doskonale przygotowani specjaliści posiadający doświadczenie zdobyte podczas realizowania wielu transakcji przeprowadzonych na rzecz Klientów. Wysoki poziom wiedzy oraz chęć jej ciągłego zdobywania to kolejna cecha, której posiadanie pozwala nam spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.
Zdobyte doświadczenie w połączeniu z wiedzą to esencja dojrzałości - część naszego potencjału, która gwarantuje naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług, a przede wszystkim skrupulatnie tworzone koncepcje finansowe.

Zastrzeżenia prawne
Axperia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje i zastrzega, że dane oraz opisy usług i produktów zawarte w niniejszym serwisie internetowym nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, mają charakter informacyjny, nie stanowią również porad inwestycyjnych. W celu otrzymania szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod numerami telefonów 0 801 080 240, 022 826 09 02 lub wypełnienie formularza kontaktowego w celu umówienia się na spotkanie. Axperia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie posiada licencji na prowadzenie działalności maklerskiej oraz zarządzania aktywami, nie jest również instytucją bankową. Axperia Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym serwisie bez uprzedzenia. Wszelkie prawa do zawartości serwisu internetowego, zarejestrowanych znaków, nazw handlowych i innych praw są zastrzeżone. Żadna część serwisu internetowego nie może być wykorzystywana w części lub w całości w celach komercyjnych bez pisemnej zgody firmy Axperia i podmiotów współpracujących.

2003 - 2008 Axperia
Copyright © Adimo - strony internetowe.

Finansowanie firm i inwestycji, kredyty dla firm, kredyty i pożyczki Warszawa