Mechanizm bilansujący
strona głowna / klienci prywatni / finansowanie / Mechanizm bilansujący

Mechanizm bilansujący

Mechanizm bilansujący to połączenie dwóch produktów: inwestycyjnego i kredytowego. Zadaniem tego pierwszego jest wypracowanie zysku, który przynajmniej w części pokryje należne odsetki z tytułu zaciągniętego zobowiązania kredytowego. Nasza propozycja to połączenie kredytu z produktem strukturyzowanym powiązanym np. z cenami surowców rolnych. Wybór produktu strukturyzowanego to nie przypadek, daje on bowiem oprócz 100% ochrony kapitału (bezpieczeństwo) szanse wypracowania dochodu także w czasach dekoniunktury. Również konstrukcja tego typu rozwiązań (w tym termin zapadalności) jest bardziej odpowiednia i sprawia, że połączenie go z kredytem staje się bardziej efektywne niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań inwestycyjnych.

Dlaczego warto korzystać z mechanizmu?

  • Dzięki mechanizmowi posiadacie Państwo możliwość uzyskania częściowego lub całkowitego zwrotu wydatków związanych z obsługą kredytu.
  • Korzystanie z mechanizmu bilansującego pozwala na skrócenie okresu kredytowania zwłaszcza w przypadku kredytów długoterminowych. Dzięki zyskom, jakie może wypracować inwestycja strukturyzowana można dokonać wcześniejszej spłaty zadłużenia. 
  • Klient korzystający z mechanizmu ma możliwość „budowania kapitału", który może wykorzystać w dowolny sposób. Należy pamiętać, że zaciągając kredyt (zwłaszcza długoterminowy) należy liczyć się z różnymi scenariuszami jakie może przynieść przyszłość.
  • Każdy Klient w ramach świadczonych usług ma możliwość korzystania tylko z produktów renomowanych instytucji finansowych.

Zastrzeżenia prawne
Axperia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje i zastrzega, że dane oraz opisy usług i produktów zawarte w niniejszym serwisie internetowym nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, mają charakter informacyjny, nie stanowią również porad inwestycyjnych. W celu otrzymania szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod numerami telefonów 0 801 080 240, 022 826 09 02 lub wypełnienie formularza kontaktowego w celu umówienia się na spotkanie. Axperia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie posiada licencji na prowadzenie działalności maklerskiej oraz zarządzania aktywami, nie jest również instytucją bankową. Axperia Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym serwisie bez uprzedzenia. Wszelkie prawa do zawartości serwisu internetowego, zarejestrowanych znaków, nazw handlowych i innych praw są zastrzeżone. Żadna część serwisu internetowego nie może być wykorzystywana w części lub w całości w celach komercyjnych bez pisemnej zgody firmy Axperia i podmiotów współpracujących.

2003 - 2008 Axperia
Copyright © Adimo - strony internetowe.

Finansowanie firm i inwestycji, kredyty dla firm, kredyty i pożyczki Warszawa