Kredyt refinansowy
strona głowna / klienci prywatni / finansowanie / Kredyt refinansowy

Kredyt refinansowy

Ta forma finansowania jest dedykowana wszystkim osobom, które chciałyby zredukować obciążenie budżetu domowego wynikające z zaciągniętych w przeszłości drogich limitów kredytowych czy też kredytów konsumpcyjnych. Nasza propozycja to jeden, dużo tańszy długoterminowy kredyt refinansowy, który odciąży Państwa miesięczny budżet. Kredyt może przybrać dwie formy. Pierwsza to kredyt udzielany bez zabezpieczeń do kwoty 500 000 zł. Drugie rozwiązanie to kredyt zabezpieczony, udzielany na dużo dłuższy okres bez ograniczeń kwotowych. Zaletą naszych rozwiązań jest możliwość uzyskania w ramach kredytu refinansowego dodatkowych środków pieniężnych, które można przeznaczyć na dowolny cel.

Zalety refinansowania

  • zawsze niższe oprocentowanie przekładające się niższą ratę miesięczną,
  • możliwość wydłużenia okresu kredytowania,
  • możliwość zmiany waluty kredytu,
  • uproszczona procedura dla wariantu udzielanego bez zabezpieczeń,
  • możliwość negocjowania marży,
  • brak zabezpieczeń do kwoty 500 000 zł.

Szybkość i wygoda

Decyzja kredytowa dla kredytu udzielanego bez zabezpieczeń wydawana jest w ciągu kilku godzin, w przypadku kredytu zabezpieczonego okres oczekiwania wydłuża się do kilku dni roboczych.

Prosta procedura

Oprócz dokumentów potwierdzających tożsamość oraz fakt uzyskiwania regularnych dochodów prosimy Państwa o przedstawienie umów kredytów, które mają być konsolidowane.

Wysokość kredytu

Dla kredytu udzielanego bez zabezpieczeń przedział kwotowy wynosi 30 - 500 tys. Minimalna kwota kredytu refinansowego zabezpieczonego to 250 000 zł. Maksymalna kwota nie jest określona - nie może być ona wyższa niż 130% wartości nieruchomości.

Zabezpieczenia

Do kwoty 500 000 zł. nie stosuje się. Klienci, którzy chcą uzyskać niższe oprocentowania lub wydłużyć okres kredytowania są proszeni o przedstawienie zabezpieczenia, którym jest ustanowienie hipoteki na nieruchomości mieszkalnej należącej do Klienta lub osoby trzeciej.

Okres kredytowania, forma spłaty

Maksymalny okres kredytowania dla kredytu udzielanego bez zabezpieczeń to 84 miesiące, natomiast w przypadku ustanowienia hipoteki okres spłaty jest wydłużony do 360 miesięcy. Oba warianty mogą być spłacane w równych lub malejących, kapitałowo-odsetkowych ratach miesięcznych.

Waluty

Kredyt bez zabezpieczeń udzielany jest w złotym polskim. Możliwość indeksowania kredytu we frankach szwajcarskich, euro, dolarach amerykańskich oraz funtach brytyjskich dotyczy tylko wariantu zabezpieczonego. Istnieje możliwość wielokrotnej zmiany waluty kredytu w trakcie spłaty.

 

Zastrzeżenia prawne
Axperia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje i zastrzega, że dane oraz opisy usług i produktów zawarte w niniejszym serwisie internetowym nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, mają charakter informacyjny, nie stanowią również porad inwestycyjnych. W celu otrzymania szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod numerami telefonów 0 801 080 240, 022 826 09 02 lub wypełnienie formularza kontaktowego w celu umówienia się na spotkanie. Axperia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie posiada licencji na prowadzenie działalności maklerskiej oraz zarządzania aktywami, nie jest również instytucją bankową. Axperia Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym serwisie bez uprzedzenia. Wszelkie prawa do zawartości serwisu internetowego, zarejestrowanych znaków, nazw handlowych i innych praw są zastrzeżone. Żadna część serwisu internetowego nie może być wykorzystywana w części lub w całości w celach komercyjnych bez pisemnej zgody firmy Axperia i podmiotów współpracujących.

2003 - 2008 Axperia
Copyright © Adimo - strony internetowe.

Finansowanie firm i inwestycji, kredyty dla firm, kredyty i pożyczki Warszawa