strona głowna / Klienci prywatni

Klienci prywatni

Z myślą o wymagających Klientach prywatnych przygotowaliśmy wyjątkową ofertę składającą się z szerokiego wachlarza rozwiązań finansowych pozwalających chronić i pomnażać aktywa oraz finansować bieżące potrzeby i inwestycje. Nasze usługi są skierowane do wymagających Klientów uzyskujących ponadprzeciętne dochody lub posiadających aktywa o znacznej wartości, którzy poszukują indywidualnie tworzonych rozwiązań opartych o wyselekcjonowane produkty najbardziej uznanych instytucji finansowych działających na obszarze Europy. W pracy wykonywanej na Państwa rzecz skupiamy się na kreowaniu efektywnych oraz innowacyjnych rozwiązań, które będą spełniały Państwa oczekiwania. Specjalnie do tych działań został powołany zespół specjalistów, który dysponuje odpowiednimi narzędziami pracy, posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie. Wysoki poziom usług gwarantuje również stała współpraca z ekspertami reprezentującymi naszych Partnerów. Nasza oferta oprócz standardowych rozwiązań charakteryzuje się nowatorskimi i innowacyjnymi rozwiązaniami pozwalającymi między innymi inwestować w alternatywne instrumenty finansowe, korzystać z możliwości jakie daje prywatny kredyt inwestycyjny, za pomocą którego można finansować zakup różnych klas aktywów. Ze względu na duże nasycenie produktami kredytowymi oferujemy rozwiązania pozwalające na znaczną redukcję obciążeń kredytowych poprzez ich refinansowanie i skupienie w jednej instytucji finansującej.

Szerokie spektrum możliwości. Innowacyjne koncepcje. Doświadczenie i wiedza. To wszystko stawiamy do Państwa dyspozycji.
planowanie i doradztwo

Marzenia są punktem wyjścia do osiągnięcia sukcesu w przyszłości. Najpierw pojawia się idea, wyobrażenie i wizja tego, co chcemy osiągnąć. Później nadchodzi czas podjęcia decyzji - następnie realizacja planu. Dostosowujemy się do Państwa potrzeb, uwzględniamy priorytety, osobowość, styl życia - tworzymy nowe możliwości. (więcej)

inwestowanie

Naszym priorytetem jest rekomendowanie bezpiecznych form inwestowania płynnych aktywów, dlatego też przygotowaliśmy wspólne z naszymi partnerami wyjątkową ofertę lokowania nadwyżek pieniężnych. Nasze rozwiązania są dedykowane młodym profesjonalistom, osobom w średnim wieku jak i również osobom, które niebawem przejdą na emeryturę. (więcej)

finansowanie

W związku z Państwa rosnącymi potrzebami stworzyliśmy bogatą ofertę produktów kredytowych, którymi możecie Państwo między innymi finansować bieżące potrzeby, redukować koszty odsetkowe, a także kupować aktywa takie jak jednostki funduszy inwestycyjnych, bezpieczne lokaty strukturyzowane czy też akcje. (więcej)

Kontakt

0 801 080 240
+ 48 0 22 826 09 02

Al. Niepodległości 124
02-577 Warszawa


Warszawa

New York

Tokyo

Sydney

Moskwa

Zastrzeżenia prawne
Axperia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje i zastrzega, że dane oraz opisy usług i produktów zawarte w niniejszym serwisie internetowym nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, mają charakter informacyjny, nie stanowią również porad inwestycyjnych. W celu otrzymania szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod numerami telefonów 0 801 080 240, 022 826 09 02 lub wypełnienie formularza kontaktowego w celu umówienia się na spotkanie. Axperia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie posiada licencji na prowadzenie działalności maklerskiej oraz zarządzania aktywami, nie jest również instytucją bankową. Axperia Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym serwisie bez uprzedzenia. Wszelkie prawa do zawartości serwisu internetowego, zarejestrowanych znaków, nazw handlowych i innych praw są zastrzeżone. Żadna część serwisu internetowego nie może być wykorzystywana w części lub w całości w celach komercyjnych bez pisemnej zgody firmy Axperia i podmiotów współpracujących.

2003 - 2008 Axperia
Copyright © Adimo - strony internetowe.

Finansowanie firm i inwestycji, kredyty dla firm, kredyty i pożyczki Warszawa