strona głowna / Kariera

Kariera

Nasza firma to miejsce wyjątkowe - stworzyliśmy otwarte i przyjazne środowisko pracy pozwalające na wykorzystanie potencjału, jaki tkwi w każdym z naszych pracowników. Osobom, które z nami pracują stwarzamy możliwość nieustannego rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji. Cenimy osoby otwarte, przedsiębiorcze i ambitne, dzięki którym możemy zachować dotychczasową dynamikę wzrostu, wysoki poziom innowacyjności oraz ponadprzeciętną jakość oferowanych usług.

Profesjonaliści

Posiadasz wiedzę, doświadczenie oraz pasje związane z rynkami finansowymi - dołącz do zespołu profesjonalistów i zacznij realizować swoje cele. Przygotowaliśmy miejsce pracy, w którym będziesz mógł działać, realizując swoje pasje i marzenia oraz tworzyć wspólnie z nami wyjątkową firmę. Poszukujemy kandydatów, którzy zdobyli doświadczenie w instytucjach finansowych w działach / departamentach obsługujących Klientów indywidualnych, zamożnych oraz małe i średnie przedsiębiorstwa.

Na obecną chwilę poszukujemy osób na stanowisko:

PDF << DORADCA KLIENTA PRYWATNEGO >>
PDF << DORADCA MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW >>

Absolwenci i studenci

Nie musisz posiadać doświadczenia - dla nas wystarczy, że jesteś ambitny, interesujesz się tematyką finansową i chcesz podejmować nowe wyzwania. Absolwentom wyższych uczelni oraz studentom oferujemy możliwość pracy na takich stanowiskach jak: asystent doradcy, asystent działu, pracownik działu administracji. Dla wszystkich rozpoczynających karierę młodych osób stworzyliśmy program przygotowujący do pracy na stanowisku konsultanta, a w dalszej perspektywie doradcy finansowego.

Na obecną chwilę poszukujemy osób na stanowisko:

PDF << ASYSTENT DORADCY >>
PDF << RECEPCJONISTKA / ASYSTENTKA >>Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem pracy w naszej firmie prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@axperia.pl
Prosimy w aplikacji o dodanie następującej formuły:
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.), przez Axperia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Grzybowska 80/82, 00-844 Warszawa. Dane te będą przetwarzane przez Axperię w celu wyboru najlepszych kandydatów do pracy oraz w celu archiwizacji. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."


Zastrzeżenia prawne
Axperia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje i zastrzega, że dane oraz opisy usług i produktów zawarte w niniejszym serwisie internetowym nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, mają charakter informacyjny, nie stanowią również porad inwestycyjnych. W celu otrzymania szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod numerami telefonów 0 801 080 240, 022 826 09 02 lub wypełnienie formularza kontaktowego w celu umówienia się na spotkanie. Axperia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie posiada licencji na prowadzenie działalności maklerskiej oraz zarządzania aktywami, nie jest również instytucją bankową. Axperia Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym serwisie bez uprzedzenia. Wszelkie prawa do zawartości serwisu internetowego, zarejestrowanych znaków, nazw handlowych i innych praw są zastrzeżone. Żadna część serwisu internetowego nie może być wykorzystywana w części lub w całości w celach komercyjnych bez pisemnej zgody firmy Axperia i podmiotów współpracujących.

2003 - 2008 Axperia
Copyright © Adimo - strony internetowe.

Finansowanie firm i inwestycji, kredyty dla firm, kredyty i pożyczki Warszawa