Indywidualne rozwiązania kredytowe
strona głowna / przedsiębiorstwa / finansowanie firm / Indywidualne rozwiązania kredytowe

Indywidualne rozwiązania kredytowe

Dopasowujemy się do potrzeb i specyfiki branży w jakiej działa Państwa przedsiębiorstwo. Każdego dnia przygotowujemy dla naszych Klientów „szyte na miarę" rozwiązania pozwalające na finansowanie bieżącej działalności oraz inwestycji. Na Państwa potrzeby jesteśmy gotowi przygotować propozycję finansowania inwestycji w 100%, przygotować biznes plan przedsięwzięcia oraz stworzyć realne szanse na obniżenie kosztu kredytu poprzez negocjacje z podmiotem finansującym oraz zastosowanie nowoczesnych instrumentów finansowych.
Prezentacje rozwiązań kredytowych przedstawionych w naszym serwisie mają charakter informacyjny, wszystkie parametry (np. okres finansowania, koszt, wkład własny w przypadku kredytów inwestycyjnych) mogą być modyfikowane na Państwa potrzeby.

Zastrzeżenia prawne
Axperia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje i zastrzega, że dane oraz opisy usług i produktów zawarte w niniejszym serwisie internetowym nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, mają charakter informacyjny, nie stanowią również porad inwestycyjnych. W celu otrzymania szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod numerami telefonów 0 801 080 240, 022 826 09 02 lub wypełnienie formularza kontaktowego w celu umówienia się na spotkanie. Axperia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie posiada licencji na prowadzenie działalności maklerskiej oraz zarządzania aktywami, nie jest również instytucją bankową. Axperia Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym serwisie bez uprzedzenia. Wszelkie prawa do zawartości serwisu internetowego, zarejestrowanych znaków, nazw handlowych i innych praw są zastrzeżone. Żadna część serwisu internetowego nie może być wykorzystywana w części lub w całości w celach komercyjnych bez pisemnej zgody firmy Axperia i podmiotów współpracujących.

2003 - 2008 Axperia
Copyright © Adimo - strony internetowe.

Finansowanie firm i inwestycji, kredyty dla firm, kredyty i pożyczki Warszawa