Finansowanie ruchomości
strona głowna / klienci prywatni / finansowanie / Finansowanie ruchomości

Finansowanie ruchomości

Marzenia o lataniu można spełniać bez angażowania własnej gotówki. W naszej ofercie znajdziecie Państwo specjalny kredyt pozwalający na sfinansowanie zakupu samolotu, jachtu (w tym pełnomorskiego) lub auta o znacznej wartości. Nasi doradcy służą pomocą - na Państwa życzenie zaaranżujemy spotkanie z przedstawicielem firmy sprzedającej, który pomoże Państwu dokonać odpowiedniego wyboru. My zrealizujemy w Państwa imieniu transakcję oraz stworzymy ofertę finansowania zakupu.

Kredytem możecie Państwo finansować

  • zakup nowego lub używanego statku powietrznego, pływającego lub samochodu,
  • remont lub budowa statku pływającego.

Wysokość kredytu

Minimalna wysokość kredytu wynosi 200 000 zł. lub równowartość tej kwoty w innych walutach. Maksymalna kwota nie jest określona.

Okres kredytowania, forma spłaty

Maksymalny okres kredytowania dla tego typu transakcji wynosi 120 miesięcy. Kredyt może byś spłacany w równych lub malejących ratach kapitałowo-odsetkowych.

Wkład własny

Standardowo 20%. W uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość finansowania zakupu w 100%.

Waluty

Kredyt może być udzielany w złotych polskich lub indeksowany we frankach szwajcarskich, euro, dolarach amerykańskich oraz funtach brytyjskich. Istnieje możliwość wielokrotnej zmiany waluty kredytu w trakcie spłaty.

Dodatkowe korzyści

  • krótki czas realizacji transakcji,
  • prosta procedura,
  • możliwość negocjowania marży.

Zabezpieczenia

  • weksel własny,
  • zastaw rejestrowy lub przewłaszczenie.

 

Zastrzeżenia prawne
Axperia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje i zastrzega, że dane oraz opisy usług i produktów zawarte w niniejszym serwisie internetowym nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, mają charakter informacyjny, nie stanowią również porad inwestycyjnych. W celu otrzymania szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod numerami telefonów 0 801 080 240, 022 826 09 02 lub wypełnienie formularza kontaktowego w celu umówienia się na spotkanie. Axperia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie posiada licencji na prowadzenie działalności maklerskiej oraz zarządzania aktywami, nie jest również instytucją bankową. Axperia Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym serwisie bez uprzedzenia. Wszelkie prawa do zawartości serwisu internetowego, zarejestrowanych znaków, nazw handlowych i innych praw są zastrzeżone. Żadna część serwisu internetowego nie może być wykorzystywana w części lub w całości w celach komercyjnych bez pisemnej zgody firmy Axperia i podmiotów współpracujących.

2003 - 2008 Axperia
Copyright © Adimo - strony internetowe.

Finansowanie firm i inwestycji, kredyty dla firm, kredyty i pożyczki Warszawa