Finansowanie bieżących potrzeb
strona głowna / klienci prywatni / finansowanie / Finansowanie bieżących potrzeb

Finansowanie bieżących potrzeb

Finansowanie dowolnego celu można realizować za pomocą kredytu gotówkowego udzielanego bez zabezpieczeń. Jest to rozwiązanie przeznaczone dla Klientów prywatnych uzyskujących stały udokumentowany dochód, który może pochodzić z różnych źródeł. Nasze rozwiązania przeznaczone są dla różnych grup zawodowych, dlatego też każdorazowo dopasowujemy harmonogram spłat, sposób naliczania odsetek oraz okres trwania umowy kredytowej do preferencji naszych Klientów. Już dzisiaj możecie Państwo skorzystać z naszych koncepcji, które charakteryzują się następującymi cechami:

Niskie oprocentowanie

Naszym Klientom proponujemy atrakcyjne oprocentowanie naliczane w oparciu o międzybankową stopę procentową WIBOR. Również niska prowizja bankowa lub jej brak przekładają się na niską miesięczną ratę.

Szybkość i wygoda

Wstępna decyzja kredytowa wydawana jest w ciągu kilku godzin, wypłata kredytu następuje tego samego dnia, w którym została podjęta pozytywna decyzja lub w następnym dniu roboczym. Środki z tytułu udzielonego kredytu są przekazywane na wskazany przez Państwa rachunek bankowy.

Prosta procedura

Aby uzyskać kredyt należy przedstawić dowód osobisty, drugi dokument tożsamości oraz dokument potwierdzający fakt uzyskiwania stałego dochodu.

Wysokość kredytu

Nasze rozwiązania są dedykowane Klientom, którzy chcą uzyskać środki pieniężne w przedziale kwotowym 30 - 500 tys. zł.

Brak zabezpieczeń

Nie wymagamy zabezpieczeń, wystarczy aby Klient posiadał odpowiednią zdolność kredytową oraz dobrą przeszłość kredytową.

Okres kredytowania, forma spłaty

Klient może rozłożyć spłatę kredytu nawet na okres 84 miesięcy. Kredyt może być spłacany w równych lub malejących, kapitałowo-odsetkowych ratach miesięcznych.


Zastrzeżenia prawne
Axperia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje i zastrzega, że dane oraz opisy usług i produktów zawarte w niniejszym serwisie internetowym nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, mają charakter informacyjny, nie stanowią również porad inwestycyjnych. W celu otrzymania szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod numerami telefonów 0 801 080 240, 022 826 09 02 lub wypełnienie formularza kontaktowego w celu umówienia się na spotkanie. Axperia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie posiada licencji na prowadzenie działalności maklerskiej oraz zarządzania aktywami, nie jest również instytucją bankową. Axperia Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym serwisie bez uprzedzenia. Wszelkie prawa do zawartości serwisu internetowego, zarejestrowanych znaków, nazw handlowych i innych praw są zastrzeżone. Żadna część serwisu internetowego nie może być wykorzystywana w części lub w całości w celach komercyjnych bez pisemnej zgody firmy Axperia i podmiotów współpracujących.

2003 - 2008 Axperia
Copyright © Adimo - strony internetowe.

Finansowanie firm i inwestycji, kredyty dla firm, kredyty i pożyczki Warszawa